Hluboké koření
  Hluboké koření vás vítá na svých stránkách.
 
<<< Předchozí <<<
Zeptejte se varhanice Katky Jirešové
Pro květnový díl našich internetových rozhovorů jsme sáhli do řady chrudimských varhaníků. Své dotazy můžete adresovat Katce Jirešové...
Soutěž: Znáte Chrudim? (6. díl)
Po aprílovém kole pro vás máme nachystán další obrázek z Chrudimi. Přečtěte si správnou odpověď.
Zeptejte se Vojty Novotného
V dubnové části interview míříme opět do týmu Hlubokého koření. Svými dotazy můžete zabombardovat mě. Těším se, že si společně pěkně popovídáme...
Soutěž: Znáte Chrudim? (5. díl)
Kdo neodpoví tentokrát, tak je žabař! Speciální pokračování jedinečné populární soutěže. Neopakovatelná příležitost!
Soutěž: Znáte Chrudim? (4. díl)
Vítáme nejen všechny aktivní soutěžící, ale i nové posily. Kdo odpoví na toto kolo, je opravdu kabrňák. Tentokrát jsme laťku nastavili poměrně vysoko... Již zde je správná odpověď...
Zeptejte se sestry Terezie Burdové
V březnu bude na naše zapeklité otázky odpovídat usměvavá sestra Terezie, která pořádá nejrůznější duchovní programy na Hoješíně, učila v Chrudimi děti náboženství nebo je kupříkladu členkou hudební skupiny NaHoBoj.
Soutěž: Znáte Chrudim? (3. díl)
Chcete se zapojit do soutěže? Neváhejte a poznávejte spolu s námi Chrudim... Třetí kolo již bylo ukončeno, než se podíváte na správnou odpověď, můžete si zkusit tipnout pro sebe.
Zeptejte se Michala Marka
Únorovým zpovídaným je dlouholetý příchovický týmák (a Standův a Vojtův bratranec) Michal Marek.
Soutěž: Znáte Chrudim? (2. díl)
Chrudim znáte do posledního puntíku? Ano? Pak neváhejte a napište odpověď na dnešní otázku. Jaká byla správná odpověď?
Zeptejte se Petra Soukala
V prvním měsíci nového roku zamíříme při rozhovoru do vlastních řad. Prvním, kdo je připraven odpovídat na vaše zvídavé otázky, je Petr Soukal.
Soutěž: Znáte Chrudim? (1. díl)
Myslíte si, že město Chrudim vás již ničím nepřekvapí? Že znáte dopodrobna všechna zákoutí a všechny detaily? Nebo byste si rádi zahráli na detektivy, podráždili své mozkové závity a pečlivě sledovali domy, sochy a památky okolo sebe? Přicházíme k vám s novou soutěží. V průběhu deseti kol vám nabídneme deset snímků z našeho města a vaším úkolem bude odkrýt, kam jsme se s foťákem zatoulali. Na zjištění budete mít k dispozici vždy čtrnáct dní. Kdyby se vám nepoštěstilo naši hádanku odkrýt, nabídneme vám drobnou nápovědu, s níž vám přidáme ještě jeden týden na odpovědi (ale za ty pak dostanete již „pouze“ půl bodu).
Soutěž: Test všímavosti...
Postřehli jste nějakou chybku našich nových stránek? Chcete nám poradit, co by šlo vylepšit? Za každý podnětný postřeh dostanete jeden bod. Kdo jich získá nejvíc?
Nahrávky
Eliáš Pašije Pašije Jan Křtitel Pašije Jonas Koncert Pašije
http://www.farnost-chrudim.cz/
Přihlášení
Login
Registrace