Hluboké koření
  Hluboké koření vás vítá na svých stránkách.
 
<<< Předchozí <<<
Soutěž: Mnoho tváří Chrudimě (5. část)
Již je tu páté kolo této soutěže. Tento měsíc je na programu zajímavá hádanka..
Soutěž: Mnoho tváří Chrudimě (4. část)
Po úspěšném třetím kole přichází i čtvrté... Tentokrát bude hádanka hodně krátká, ale kdo na ní přijde.. toho čeká další písmeno..
Soutěž: Mnoho tváří Chrudimě (3. část)
Už jste se odhodlali a zasoutěžili si v této soutěži? Je tu již třetí kolo, proto neváhejte a zkuste, jestli i vy to dokážete rozluštit. Pokud zapojíte své „šedé buňky mozkové“, internet, známé, či jiné zdroje informací..úspěch je jistý.
Zeptejte se sestry Andrey Hýblové
Mrazivý únor nám může zpříjemnit čerstvá Paulínka.
Soutěž: Mnoho tváří Chrudimě (2. část)
Je tu druhé kolo této soutěže. Pokud se zapojíte ještě teď a budete po celý rok správně odpovídat na tyto hádanky..
Zeptejte se varhaníka Tomáše Židka
Hudební dění v městě Chrudimi se z velké části děje rukama Tomáše Židka. Každou neděli ho slyšíte za varhanami na kůru, také je dirigentem, pedagogem, skladatelem, městským zastupitelem, otcem a manželem... Tento měsíc je připraven odpovídat na Vaše otázky...
Soutěž: Mnoho tváří Chrudimě
„Odvážným štěstí přeje“... Tak takové může být motto této soutěže. Nejen, že se můžete prorozhlédnout po Chudimi, ale také zapojíte své šedé buňky mozkové a zjistíte, jestli Chrudim je opravdu to město, kde jste dosud žili...
Jestli vás lákají hádanky a záhady, pusťte do této soutěže...Nebudete se nudit.
Zeptejte se Kikiny Boháčové
V měsíci, kdy listy padají rychleji než obvykle, se můžete ptát mě :-).
Soutěž: Znáte Chrudim? (10. díl)
Poslední kolo soutěže právě začíná. Přejeme hodně zdaru všem soutěžícím. Otázky na hvězdičky se budou objevovat během termínu postupně, takže pečlivě sledujte... Nyní zde již naleznete závěrečné pořadí po všech deseti kolech soutěže. Vítězi se stali po mocném zápolení manželé Standa (standa) a Boja (theofila).
Zeptejte se scholy Nepominou
Srpnový rozhovor bude jistě zajímavý, neboť přináší novinku. Odpovídat tentokrát nebude jeden člověk, ale celá skupinka lidí. Pro interview jsme oslovili scholu Nepominou z Uherského Brodu, která trávila týden prázdnin v Chrudimi.
Soutěž: Znáte Chrudim? (9. díl)
Klání ještě není rozhodnuto, i když do konce zbývají pouhá dvě kola. I vy máte možnost se přidat do soutěžení a případně zajistit pokračování soutěže druhou sérií... Předposlední kolo už zná své pořadí.
Soutěž: Znáte Chrudim? (8. díl)
Ještě budete moct získat poslední tři body. Naději na vítězství sice mají jen první tři soutěžící, ale i nyní začínající nováček se může dostat na bramborovou medaili. Hodně štěstí. Přečtěte si správnou odpověď.
Zeptejte se Elišky Svobodové
O prázdninách byla pro interview vybrána čerstvá maturantka Eliška Svobodová, která již čtyři roky svědomitě brázdí svět s Hlubokým kořením. Za poslední dva roky vynechala pouze dvě dětské mše svaté a v tomto ohledu jí patří první příčka...
Zeptejte se P. Jana Paseky
V červnu přijal pozvánku do světa internetových rozhovorů P. Jan Paseka, který nás tento školní rok provází při dětských mších svatých. Neváhejte a položte mu zajímavé otázky...
Soutěž: Znáte Chrudim? (7. díl)
Sedmý díl nás zavede do světa latiny. Více se dozvíte po přečtění celého příspěvku. Hodně štěstí při hledání... Toto kolo bylo ukončeno, přečtěte si správnou odpověď.
>>> Následující >>>
Nahrávky
Eliáš Pašije Pašije Jan Křtitel Pašije Jonas Koncert Pašije
http://www.farnost-chrudim.cz/
Přihlášení
Login
Registrace