Hluboké koření
  Hluboké koření vás vítá na svých stránkách.
 Zpět na seznam článků...
Seriál: Na kus řeči (2)
Je tu další slibovaný díl Na kus řeči!
Jak bylo napsáno v díle minulém, řeč bude o blížící se Mikulášské besídce 2014. Proto jsme oslovili jednu z hereček a zeptali jsme se na pár věcí :-).

Ahoj Kikčo, jsem rád, že jsi si udělala na naše čtenáře čas, vítej! V kolikati pohádkách, které byly hrány, jsi vlastně už hrála?
Celkově už jsem hrála ve 4 pohádkách a vždy jsem tam měla roli, která mě nesmírně bavila.

Můžeš nám říct, jaká je Tvoje nejoblíbenější pohádka?
Všechny pohádky, ve kterých jsem hrála se mi líbí. Nemůžu je mezi sebou srovnávat, protože každá má něco do sebe.

Na kterou pohádku vzpomínáš nejraději?
Nejraději vzpomínám na pohádku Hrnečku pař. V této pohádce jsem hrála hlavní roli po boku Klárky Kalinové. Také se mi v této pohádce líbí perfektně zahraný mafiánský spolek.

Podělíš se s námi o nějaký vtipný moment (třeba i ze zákulisí)?
Každá zkouška obsahovala hned několik vtipných momentů, takže mohu říct, že jich bylo požehnaně. Vzpomínám si na jeden incident. Bylo to v pohádce Hrnečku pař. Na dveřích byla kulisa dynamitu a hudba v pozadí hrála odpočet výbuchu ,,Šest, pět, čtyři, tři, dva, jedna" a nastal výbuch. Ovšem jednou, když kluci (mafiáni) nedávali pozor, rozrazili dveře v tu dobu, kdy nastal výbuch (měli otevřít dveře až po výbuchu, takhle to vypadalo, že se sami vyhodili do povětří) a potom tam nevědíc co se vlastně děje dlouho stáli. To už jsme se ale váleli smíchy po zemi.

Ve které roli ses nejvíce našla resp. která se Ti hrála nejlépe?
Šíleně tlustá princezna je pohádka, ve které jsem se našla. Hrála jsem onu šíleně tlustou princeznu, která strašně ráda jedla. Tato pohádka byla jakýsi můj symbol nového kroku vpřed. Nic se nemá přehánět a hnát do extrému, jídlo je velmi důležité pro správné fungování těla.

Myslíš si, že tyto pohádky mají i dnešní mládeži co říci?
Rozhodně ano. Vždy na konci pohádky, je nějaké ponaučení, které nám něco dá. Především malé děti to v pohádkách vidí nejlépe.

Je pravda, že se letos také připravuje pohádka na Mikulášskou besídku 2014?
Ano, je to pravda.

Můžeš nám prozradit alespoň do kterého kouta světa nás pohádka zanese?
Pohádka nás zanese až do Arabské země.

Kiki, musím přiznat, že jsi ve mně probudila velkou zvědavost, a proto se určitě přijdu na váš výkon, na pohádku z Arábie kouknout! Moc ti děkuji za Tvůj čas a odpovědi. Přeji Ti, ať se Ti dobře hraje a všechno vám vyjde. :-)

A vy taky nezapomeňte na pohádku přijít, bude to určitě stát za to! :D Vřelý dík také patří autorovi textů pohádek, který nás každoročně zásobuje novou pohádkou (nemuseli jsme ještě žádnou opakovat), neboť bez něj bychom byli v pytli :-). Mějte se! A u dalšího dílu "načtenou" ;-).
Komentáře
budeme se snažit zachytit tuto orientální zemi, život, situaci a poměry v ní i pro krajany v zemi italské :D
To je paráda. Doufám, že se do Arábie dostaneme i přes videozáznam...
Nahrávky
Eliáš Pašije Pašije Jan Křtitel Pašije Jonas Koncert Pašije
http://www.farnost-chrudim.cz/
Přihlášení
Login
Registrace